fbpx

Defender Lovers Zirveye çıkıyor !

“1. Büyük Buluşma”ya Davetlisiniz…

Defender Lovers ekibi; Land Rover Defender’a gönül veren 150’ye yakın Defender kaptanı ve aileleri; araçları merak eden, yakından görmek isteyen farklı araç sahipleri, kamp yapmayı seven doğa tutkunları ile birlikte yaklaşık 350 kişinin katılacağı kamp organizasyonuna katılma imkanı sunuyor.

Defender’ın sıradan bir araç değil; bir yaşam tarzı olduğunu tekrar gözler önüne serecek olan bu organizasyon 5-6 Ekim tarihleri arasında Yalova’ya bağlı Safran köy mevkinde gerçekleşecek. Farklı marka ve modeller için otoparkı bulunan Organizasyon içerisinde kamp alanında sadece Defender marka araçlar ve kamp severler bir araya gelecek.

Sektöre yön veren belirli Outdoor grupları, garaj sahipleri ve farklı firmaların da katılacağı bu organizasyonda tarzlarını araçlarına yansıtan Defender kaptanları; kamp yapmaktan ve yeşilin içinde vakit geçirmekten keyif alan doğa tutkunları “ Defender Ruhu” çatısı altında toplanıyor. 5 Ekim Cumartesi akşamı yakılacak olan büyük kamp ateşi etrafında toplanacak olan ekip bireysel olarak kurdukları kamp alanlarında konaklayacak. Kamp yapmayı, Doğada vakit geçirmeyi seven ve en önemlisi “Defender Ruhu”na inanan herkesin davetli olduğu bu organizasyona sizleride bekleriz. Bir aracın ulaşım haricin de neler başarabildiğini gelin birlikte görelim.

https://www.facebook.com/events/2386220628324917/

Konum Bilgisi :
Yalova / Safranköy

Organizasyon Tarihi :
5-6 Ekim 2019

About the author

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram