fbpx

Gadoff

Tamam da Gadoff kim ?

Gadoff; şehrin gürültüsüyle puslu havanın birleştiği sabahların yorgunluğundan sıkılıp, kaos ve kalabalıktan kaçarak; hayalindeki yaşam tarzını 90’lık bir Defender ile serüvene dönüştüren 4 kafadarın kurduğu bir markadır.

Peki ne yapar bu Gadoff ?

Gadoff, her doğa yaşantısı gününde karşılaşılan bir eksikten ilham alarak; daha konforlu, ortama uygun, trend ve kendine özgü tasarımları geliştirir. Aitlik duygusu veren ürünleri ile doğayı korumayı ve doğa da yaşamayı ilke edinmiştir. Her mevsimin kendine has kokusu, rengi ve dili olduğuna inanan Gadoff, her türlü doğa koşulunda konfor ve tarz vadeden ürünler üretmeyi hedefler. Şehrin rahatlığını doğaya taşırken, organik yaşama destek vermeyi de unutmaz.

Gadoff, tabiatın kendine has bir koleksiyonu, tarzı ve vizyonu olduğunu düşünmektedir. Bu nedenle de şehir hayatından vazgeçemeyen ancak hayat tarzını da bir kenara atmak istemeyen özel insanlar için doğada kullanacağı aksesuarları aynı zamanda günlük yaşamına da taşıyabilme imkanı sunar. Böylece her bir doğa aşığına bu özel hayat tarzına ait küçük detayları yansıtabilme ve kendini ait olduğu yerde hissedebilme imkanı sağlar.

Ve biz Gadoff ekibi olarak, sizi şehrin gürültüsü, kalabalık caddeler, sürekli tıkırdayan klavyeler, çalan telefonlar, sanki sönmeden yanan kırmızı ışıklar, oluşan upuzun kuyruklar, bitmek bilmeyen sendromların arasında; kendinizi başka bir dünyaya ait hissettirecek aksesuarlarımız ile şehir yaşamınızı hareketlendirmeye davet ediyoruz.

Gadoff’un ürün gamını oluştururken esas aldığımız ilke her yeni güne enerjik, kendinden emin ve tertemiz bir doğa ile uyanmayı hedefleyenlere yardımcı ve kendini özel hissettirecek ürünler sunmak oldu. Marka ve model ayırmaksızın, aracı, aksesuarı, ekipmanı ve tarzıyla bir bütün olmayı hedefleyen, aynı zamanda şehir yaşantısında da üzerinde ve yanında doğadan izler taşımak isteyen siz doğa severleri bu serüvenle buluşturuyoruz.

Hafta sonu doğa ile baş başa bir gün geçirebilirsiniz ancak hafta içi plazaların, şehrin gürültüsünün ve puslu havanın için de kendinizi iyi hissetmeniz için Gadoff’un temel felsefesi size yol gösterecek.!!!

“Sen yine olmak istediğin kişi ol”

Gadoff Adventure Co.

Gadoff Team
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Bizi Sosyal Medya'da takip edin!

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram